Alex Telles: „Jestem tu od dwóch dni i już znam kolegów z drużyny, piłka nożna jest prosta”

Ivan Rakitic wypowiedział się dla oficjalnych mediów Sevilli po zwycięstwie w Antonio Puerta Trophy, gdzie był jednym z bohaterów, poprawiając grę zespołu i oddając celne strzały. „Przede wszystkim chcę podziękować wszystkim ludziom, którzy przyszli, ponieważ panowała tam wyjątkowa atmosfera. Myślę, że utrzymaliśmy bardzo dobry rytm, mimo że było bardzo gorąco, ale dobrze pracowaliśmy i teraz jesteśmy w najlepszej formie na przyszły piątek” – zaczął.

„Przygotowaliśmy się bardzo dobrze, mieliśmy wiele potknięć i trudnych momentów w okresie przedsezonowym, ale jesteśmy w najlepszej formie, aby rozpocząć LaLiga w przyszłym tygodniu. Mówimy ludziom, że wszyscy jesteśmy po tej samej stronie, wiemy, że jest wielkie oczekiwanie i będziemy starali się zrobić wszystko, co w naszej mocy. Ważne jest przygotowanie, a drużyna jest silna, zjednoczona i gotowa” – powiedział.

Debiutant Telles

Głos zabrał również Alex Telles, debiutant wieczoru: „Szczęśliwy, że mogę zadebiutować tutaj, z kibicami, na stadionie. Wyobrażałem sobie to w ten sposób i jestem szczęśliwy, że mogę grać, zadebiutować z drużyną i zwycięstwo było najważniejsze. W przyszłym tygodniu zaczyna się LaLiga i jesteśmy gotowi. Minęły dopiero dwa dni, ale znam już zawodników, trenowałem z nimi raz, ale zostałem dobrze przyjęty i teraz mamy tydzień na przygotowanie się.Futbol jest prosty, trenujemy codziennie i zamierzam poznać ich wszystkich lepiej. To mój pierwszy mecz tutaj i teraz będę więcej trenował. Trener powiedział mi normalne rzeczy, które muszę zrobić, a potem cieszyć się grą i stadionem. Od momentu przyjazdu zostałem dobrze przyjęty i czuję się jak w domu„.

Read More