Albert Pujols trafia 691. i 692. home run w karierze

St. Louis Cardinals ślamazarny Albert Pujols zaliczył w sobotę swój 691. i 692. home run w karierze, przybliżając się do ekskluzywnego klubu 700.

Jego pierwszy home run pojawił się na szczycie drugiego runu, kiedy to Madison Bumgarner z Arizony wykonał lewą nogę, co przyciągnęło ogromny doping ze strony wiernych Diamondbacks.

Pujols ponownie stał się ofiarą Bumgarnera w czwartym rundzie, trafiając bezbłędnie w to samo miejsce. Skończył mecz 4 na 4 z dwoma home runami w zwycięstwie 16-7 Cardinals.

Albert Pujols wybija dwa homery

Albert Pujols blasts two homers

Louis Cardinals wygrali 16-7 z Arizona Diamondbacks, a Pujols zbliżył się do granicy 700 home runów.

Pujols, 42, ma 13 home runów w 70 meczach w tym sezonie, w tym pięć w ostatnich pięciu meczach. Z wielkim dniem, Pujols również przesunął się obok Stana Musiala na drugie miejsce na liście kariery dla całkowitych baz. Trzykrotny MVP ogłosił, że to będzie jego ostatni sezon.

Z ośmioma kolejnymi home runami, stałby się tylko czwartym graczem w historii MLB, który zaliczył 700. Obecnie zajmuje piąte miejsce na liście wszech czasów:

1. Barry Bonds, 762
2. Henry Aaron, 755
3. Babe Ruth, 714
4. Alex Rodriguez, 696
5. Albert Pujols, 692

Następnym najbliżej aktywnym graczem jest Detroit Tigers slugger Miguel Cabrera, 39, który zajmuje 27 miejsce w historii z 506 home runami.


St. Louis Cardinals

Get more from St. Louis Cardinals Śledź swoich ulubieńców, aby otrzymywać informacje o meczach, wiadomościach i nie tylko.