AC Milan jest pewny, że uda mu się załatwić sprawę Ziyecha

AC Milan jest przekonany, że będzie w stanie sfinalizować umowę, aby podpisać skrzydłowego Chelsea Hakima Ziyecha tego lata, według włoskiej Sky.

Nowy kontakt został nawiązany między dwoma klubami z Milanem chętnym do dokonania pierwszego uzupełnienia składu w tym sezonie.

Ziyech jest związany z Chelsea od lutego 2020 roku, kiedy to przeniósł się do Londynu z Ajaxu za 33,3 mln funtów.

Marokański internacjonał ma kontrakt z Chelsea do lata 2025 roku i do tej pory zagrał 83 razy dla klubu, zdobywając 14 bramek.

  • Centrum transferowe LIVE! | Sobotnie gazety
  • Premier League done deals | Get Sky Sports

Był częścią składu The Blues, który wygrał Ligę Mistrzów, UEFA Super Cup i Klubowe Mistrzostwa Świata w 2021 roku, podczas gdy zdobył również dwa medale wicemistrzów FA Cup i jeden Carabao Cup.

W trakcie kampanii 2021/22 29-latek zaliczył 44 występy we wszystkich rozgrywkach, zdobywając osiem goli i asystując przy kolejnych sześciu.

Grał głównie w roli atakującego pomocnika, chociaż pokazał swoją chęć do adaptacji i zdolność do gry w dowolnym miejscu w przedniej linii dla strony Thomasa Tuchela.

Milan zawarł w piątek umowę, zamieniając wypożyczenie obrońcy Alessandro Florenziego z AS Roma na umowę stałą do lata 2025 roku.

Terminarz Chelsea: Everton Lamparda najpierw, potem Spurs

Chelsea rozpoczyna sezon 2022/23 wyjazdem do Evertonu Franka Lamparda na żywo w Sky Sports przed goszczeniem londyńskich rywali Spurs w pierwszym meczu u siebie.

Chelsea Fixtures 2022/23

Śledź letnie okno transferowe ze Sky Sports

Kto będzie w ruchu tego lata, kiedy okno transferowe otwiera się w 10 czerwca i zamyka o 23:00 1 września?

Bądź na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami i plotkami transferowymi w naszym dedykowanym blogu Transfer Centre na platformach cyfrowych Sky Sports . Możesz również śledzić ins, outs i analizy na Sky Sports News.