Aaron Judge ląduje w San Francisco; spotkanie Giants podobno ustalone na wtorek

Judge przybywa do SF z Giants spotkanie podobno wtorek pierwotnie pojawił się na NBC Sports Bayarea

Northern California native Aaron Judge przybył do San Francisco, a MLB Network’s Jon Morosi poinformował w poniedziałek wieczorem, że wolny agent slugger ma spotkać się z Giants w tym tygodniu.

Mark Feinsand z MLB.com poinformował w poniedziałek, powołując się na źródła, że spotkanie Judge’a z Giants odbędzie się we wtorek.

MLB Network zamieściła w poniedziałek filmik z Judge’em w San Francisco i zapytała go, co robi w Bay Area.

„Tylko odwiedzam kilku przyjaciół i rodzinę”, powiedział nieśmiało Judge. „To wszystko”.

Kiedy zapytano go, czy ma jakieś wielkie plany, Judge zaoferował nieco więcej wglądu, z chytrym uśmiechem.

„Mamy coś”, powiedział 30-latek.

Spotkanie z Giants, jeśli jest w harmonogramie, zdecydowanie stanowiłoby „coś”.”

Giants dali do zrozumienia, że chcieliby dodać Judge’a, który właśnie wygrał 2022 AL MVP w zeszłym tygodniu, a prezydent operacji baseballowych Farhan Zaidi dał do zrozumienia, że zespół ma możliwości finansowe, aby podpisać rodzimego Lindena.

Judge niedawno powiedział, że jego decyzja o wolnej agenturze prawdopodobnie nadejdzie wkrótce, ponieważ chce dać drużynie, która go podpisze, szansę na dodanie innych graczy, aby poprawić roster.

„Nie wiem, jak szybko to pójdzie lub jak wolno, ale są zespoły, z którymi rozmawialiśmy” Judge powiedział 17 listopada. „Dla mnie, jeśli zamierzamy zbudować zwycięską drużynę, jeśli mogę usunąć się z drogi, aby mogli przejść dalej lub dodać kilka kolejnych elementów, myślę, że jest to korzyść.”

RELATED: Kuiper wierzy, że Judge może wypełnić pustkę po supergwieździe Giants

Yankees wciąż wierzą, że będą w stanie ponownie podpisać Judge’a na ogromny kontrakt. Jednak Giants i inne drużyny są przekonane, że mają szansę zwabić go z Bronxu, a jego wizyta w San Francisco musi być dobrym znakiem.

Czas pokaże, czy Judge zdecyduje się pozostać w pinstripes, czy też wróci do domu w Północnej Kalifornii i założy pomarańczowo-czarne barwy.

Pobierz i śledź Giants Talk Podcast