8 wniosków z przedsezonowej porażki Chargers z Rams

Pierwszy mecz przedsezonowy Chargers jest już oficjalnie zakończony, gdyż w sobotnią noc przegrali z Rams.

Podczas gdy większość starterów zasiadła na ławkach, w tym meczu chodziło o zawodników walczących o kilka wolnych miejsc w składzie i miejsce w 53-osobowym rosterze.

Było co zabierać z So-Fi Stadium, dlatego też przeanalizujmy kilka rzeczy, które wyróżniły się w przegranej Bolts 29-22 z Rams.

Chris Rumph pokazuje wzrost

AP Photo/Mark J. Terrill

Jedną z historii lata było dodanie przez Rumpha masy i siły po bardzo szczupłej sylwetce w zeszłym sezonie. Czas spędzony w siłowni i w kuchni pokazał się na boisku. Oprócz atletyzmu, Rumph miał więcej siły w ataku na podania i podczas przejmowania bloków przeciwko biegowi. Skończył z czterema atakami, dwoma atakami na stratę, workiem i uderzeniem rozgrywającego. Wygląda na to, że w tym sezonie będzie solidnym, obrotowym obrońcą za Joeyem Bosą i Khalilem Mackiem.

Trochę obietnic w wewnętrznej części linii defensywnej

Kirby Lee-USA TODAY Sports

Sebastian Joseph-Day i Austin Johnson nie zagrali, ale chłopcy walczący o miejsca na tylnym końcu głębokości wykresu widzieli dużo pola. Szczególnie wyróżniała się trójka: Morgan Fox, Breiden Fehoko i Christian Covington. Fox, który został pozyskany, by dać Chargersom zastrzyk energii w dziale pass rush, pokazał w kilku powtórkach, że potrafi wywierać presję. Z kolei Fehoko i Covington, którzy przed sezonem byli najbardziej konsekwentnymi obrońcami biegowymi w drużynie, zaliczyli po kilka pozytywnych zagrań w tym dziale.

Jerry Tillery nie pomógł sobie

Kirby Lee-USA TODAY Sports

Po licznych uzupełnieniach w offseason na pozycji defensive tackle, Tillery walczy teraz o miejsce w 53-man rosterze. W sobotnią noc Tillery nie zrobił jednak nic, co mogłoby mu pomóc. W walce z biegiem był konsekwentnie spychany z linii obrony, co było problemem w zeszłym sezonie. Nawet gdy atakował podającego, Tillery nie był w stanie wygenerować żadnej presji. Nie była to wspaniała noc dla byłego pierwszoroczniaka.

Gorąca walka w backfield

AP Photo/John McCoy

Wchodząc do gry, niewiele wskazywało na to, kto ma przewagę nad Austinem Ekelerem. W końcu jednak zaczęło się to rozkładać. Joshua Kelley i debiutant Isaiah Spiller zaliczyli solidne występy. Kelley wyglądał na bardziej wybuchowego i silnego w przenoszeniu piłki. Miał trzy podania na 16 jardów (5,3 jarda na akcję). Dodatkowo, dobrze czuł się w łapaniu piłki z pola karnego, zdobywając trzy przechwyty na 28 jardów. Z drugiej strony, Spiller był tak jak go reklamowano: fizyczny, cierpliwy i zdecydowany jako biegacz i ważny w grze podaniowej, zarówno jako odbiorca jak i bloker. Skończył z 44 jardami na 11 dotknięciach.

Two receivers raise eyebrows

Kirby Lee-USA TODAY Sports

Jedno z ostatnich miejsc dla szerokiego odbiorcy to walka o pozycję, która nie była zbytnio brana pod uwagę. Michael Bandy i Joe Reed mieli mocne argumenty, aby je zdobyć. Bandy, który był konsekwentnie otwarty w krótkich i średnich częściach pola, poprowadził wszystkich odbiorców z siedmioma połowami na 73 jardy i przyłożeniem. W międzyczasie Reed był zagrożeniem w głębszych obszarach, kończąc z czterema odbiorami na 61 jardów i przyłożeniem.

Growing pains

AP Photo/Mark J. Terrill

Wśród niewielu graczy, którzy wyglądali dobrze na obozie treningowym był Deane Leonard, który był chwalony za swoje umiejętności krycia. Leonard był jednak głównym winowajcą nierównej gry Chargers w secondary. Mimo, że trzymał się na biodrach receivera i był na dobrej pozycji wzdłuż linii bocznej, Leonard często miał problemy z główką, między innymi przy pierwszym przyłożeniu Rams. Leonard został również wezwany do interferencji i pozwolił na dwupunktową konwersję, aby dodać do jego szorstkiego występu.

Have yourself a night, Easton Stick

AP Photo/Ashley Landis

Podczas gdy Justin Herbert siedzi, Chase Daniel i Easton Stick będą pod centrum przez cały preseason. W pierwszej połowie wszystko należało do Daniela, który nie zaprezentował się najlepiej. Zdobył dwa przyłożenia, ale większość jego podań była niecelna i spóźniona. Natomiast Stick, ulubieniec fanów przed sezonem, zaprezentował jeden z najlepszych występów w barwach Chargers. Jego atletyzm był widoczny, gdyż dwukrotnie podał piłkę, w tym raz na przyłożenie. Jednak to co się wyróżniało to jego poprawa jako podającego. Mimo, że nie podawał z powietrza, Stick szybko łapał piłkę i był bardzo dokładny w swoich rzutach.

Rzeczy, które trzeba poprawić

Preseason to przede wszystkim ocena zawodników, ale podstawy gry są nadal kluczowe, ponieważ niektórzy z tych graczy będą tworzyć roster. Dla Chargers było zbyt wiele kosztownych błędów, ponieważ popełnili dziewięć kar, które spowodowały aż 120 jardów. Ponadto, problemem były nietrafione ataki w tylnej części obrony, w tym jeden JT Woodsa przy pierwszym przyłożeniu Rams.

1

1

Historia pierwotnie pojawiła się na Chargers Wire