4 takeaways z przehandlowania przez Eagles J.J. Arcega-Whiteside’a do Seahawks za Ugo Amadiego

Eagles ogłosili w poniedziałek, że handlują tight endem/wide receiverem J.J. Arcega-Whiteside’em do Seahawks za defensive back Ugo Amadi.

Drugorundowy pick z 2019 roku draftowany przed DK Metcalfem, Terrym McLaurinem i innymi, Arcega-Whiteside złapał 16 podań na 290 jardów i przyłożenie podczas trzech przeciętnych sezonów.

Draftowany na podstawie analityki pick, Arcega-Whiteside był potworem czerwonej strefy w Stanford i założenie było takie, że jego sukces na uczelni przełoży się na NFL. Tak się jednak nie stało i po trzech sezonach na pozycji wide receivera, Arcega-Whiteside próbował przenieść się na pozycję tight end w nadziei na wybicie się.

Z zakończonym ruchem, oto cztery wnioski z transakcji.

DK Metcalf na zawsze pozostanie w centrum uwagi

Mandatory Credit: Eric Hartline-USA TODAY Sports

Arcega-Whiteside na zawsze będzie porównywany do DK Metcalfa, a ich ścieżki kariery nie są nawet zbliżone.

Podczas gdy Arcega-Whiteside ma 16 odbiorów w karierze, Metcalf jest obecnie jednym z najbardziej produktywnych i najwyżej opłacanych szerokich odbiorników w lidze NFL.

Przyszłość Arcega-Whiteside’a

(AP Photo/David Becker)

Arcega-Whiteside, który był tight endem w Eagles, teraz przejdzie do drużyny Seahawks, która nie jest zbyt głęboka ani w receiverze, ani w tight endzie.

Co wnosi Ugo Amadi?

Mandatory Credit: Joe Nicholson-USA TODAY Sports

Wymieniany przez Eagles jako defensive back, Amadi był czwartym rundowym wyborem Seahawks z 2019 roku i rozegrał wszystkie trzy sezony w Seattle.

Dopasował swój career-high z 54 tacklami w 2021 roku i zanotował swój pierwszy w karierze przechwyt jako safety i slot cornerback.

Eagles impact

Mandatory Credit: Vincent Carchietta-USA TODAY Sports

Philadelphia musi jeszcze zrzec się lub zwolnić trzech zawodników, aby osiągnąć minimum 85 graczy.

Philadelphia wciąż ma debiutanta Granta Calcaterrę, weterana Richarda Rodgersa i Noah Togiai za Dallasem Goedertem i Jackiem Stollem na pozycji tight end.

[pickup_prop id=”26886″>

1

Historia pierwotnie pojawiła się na Eagles Wire