2023 NFL Draft odds: Pierwszy ogólny pick, C.J. Stroud faworytem do nr 1

Do NFL Draft pozostał niecały miesiąc, a jeśli chodzi o zakłady sportowe, kursy na wybór nr 1 są w ruchu.

Rok w rok, najbardziej fascynującą częścią tej rozmowy jest zawsze debata o tym, który z graczy uderzeniowych zostanie wybrany jako pierwszy.

Tegoroczna klasa rozgrywających jest wszystkim, o czym wszyscy teraz mówią, a także stworzyła trochę dramaturgii na szczycie deski draftu. Aby dowiedzieć się więcej o tym, kto zostanie wybrany jako pierwszy, zwróciliśmy się do FOX Bet po hipotetyczne kursy na kilku najbardziej dynamicznych zawodników w futbolu.

Przyjrzyjmy się kursom na wybór nr 1 i spójrzmy na pięciu zawodników walczących o pierwsze miejsce w pierwszym dniu.

GM Ravens wybrałby QB w pierwszej rundzie 'w zależności od zarządu’ pośród sagi Lamara Jacksona

Ravens GM would pick a QB in first round 'depending on board' amidst Lamar Jackson saga

GM Baltimore Ravens Eric DeCosta odmówił rozmowy na temat gwiazdy QB Lamara Jacksona przed NFL Draft.

ODDS ON 2023 NFL NO.1 DRAFT PICK*

C.J. Stroud (Ohio State QB) -120 (postaw 10$, aby wygrać 18$.33 total)
Bryce Young (Alabama QB) +100 (bet $10 to win $20 total)
Anthony Richardson (Florida QB) +1400 (bet $10 to win $150 total)
Will Levis (Kentucky QB) +5000 (bet $10 to win $510 total)
Will Anderson (Alabama LB) +15000 (bet $10 to win $1,510 total)
Jalen Carter (Georgia DT) +20000 (bet $10 to win $2,010 total)
*Odds as of 4/7/2023

C.J. Stroud

Jedną z rzeczy, która przyciąga uwagę w drafcie jest to, jak gracze mogą przesuwać się w górę (lub w dół) mock draftu i tablic kursów bez rozgrywania meczu.

Tak jest w przypadku Strouda, rozgrywającego z Ohio State, którego hipotetyczne kursy w ostatnich tygodniach skróciły się z +300 do -120. Stroud miał w tym roku jeden z najbardziej imponujących sezonów spośród wszystkich college’owych QB. Jego 41 TD zajęło drugie miejsce w sporcie, a w przegranej Buckeyes z Georgią w Peach Bowl, Stroud rzucił na 348 jardów i cztery przyłożenia.

Finalista Heismana z 2022 roku i pierwsza drużyna All-Big Ten w tym sezonie i w zeszłym, Stroud jest intrygującym nazwiskiem, ponieważ Pantery będą chciały dodać talent na pozycji QB. Carolina brass z pewnością wyglądał pod wrażeniem na Pro Day Strouda, więc nic dziwnego, że rozgrywający jest teraz nowym faworytem do zdobycia nr 1.

Bryce Young

Bryce Young z Alabamy ma za sobą bogatą karierę jako startowy rozgrywający Crimson Tide. Wśród innych wyróżnień, junior z Kalifornii zdobył Heismana w 2021 roku i ma w swoim CV mistrzostwo kraju w College Football Playoff. W 2022 roku Young zdobył 328 jardów i 32 przyłożenia, prowadząc swój zespół do zwycięstwa 45-20 nad Kansas State w Cotton Bowl. W tym matchupie rzucił na 321 jardów.

Jest jasne, dlaczego Young znajduje się na szczycie hipotetycznej tablicy FOX Bet, ale ważne jest, aby zauważyć, że przesunął się z faworyta na drugie miejsce na liście.

Kilka „wpływowych głosów” Panthers faworyzuje Bryce’a Younga na pozycji nr 1. 1

Several of Panthers 'influential voices' favor Bryce Young at No. 1

Do 2023 NFL Draft pozostały 23 dni! Wszystkie 32 drużyny finalizują plany draftowe, starając się wypełnić swoje potrzeby z tegorocznej puli talentów, zwłaszcza przy wyborze nr 1.

Anthony Richardson

Pod koniec stycznia, Richardson był notowany na +10000 (postaw 10$, aby wygrać 1,010$), aby zostać wybranym z numerem 1.

Po pobiciu wielu rekordów w combine, Richardson stał się trzecim faworytem do bycia wybranym z numerem 1, za C.J. Stroudem i Brycem Youngiem.

Nic tak nie podbija kursów draftu jak zawodnik, który jest gwiazdą na combine, jak Richardson, powiedział Matthew Griffe z FOX Bet Trading Operations Associate.

„Richardson z pewnością poprawił swoją pozycję dzięki swojemu występowi na combine,” zauważył Griffe.

Od tego czasu jego kursy nieco się ustabilizowały, a Young i Stroud zajęli czołowe miejsca. Richardson obecnie zajmuje trzecie miejsce na tablicy kursów.

Podczas gdy wszyscy są zauroczeni tym dzwonkiem sygnałowym, oto kilka statystyk, o których należy pamiętać. Rekord kariery tego QB jako startera w głównym zespole konferencji Power 5 to 6-7. Skończył 54.7% swoich podań i ma 24/15 touchdown passes/interception ratio w ciągu trzech sezonów.

To powiedziawszy, jest on perspektywą z wysokim pułapem, za którą GMowie uwielbiają handlować.

Will Levis

Rozgrywający z Kentucky widział, jak jego akcje w drafcie rosną, spadają i znów rosną, odkąd rzucił swoje ostatnie podanie dla Wildcats.

Jego szanse na bycie wybranym z nr 1 wzrosły z +4000 do +500 w jednej z książek i zostały zmniejszone o połowę w styczniu w większości innych książek. Teraz jego szanse na pierwszy wybór wynoszą +5000. Z obu Stroud i Young siedzących przed nim w kursach i w surowym talencie, Levis, aby przejść nr 1 ogólny jest z pewnością długi strzał.

Will Anderson

Akcje Anderson wydaje się spadać, jak szanse na Tide standout o jego nazwisko wywołane pierwszy wydłużyły się z +125 do +15000. 6-foot-4, 243-found linebacker racked up 57 solowych tackles w sezonie 2021 i 24 solowe tackles i jeden przechwyt podczas kampanii 2022. Co ważniejsze, jest maszyną do sacków, notując 17,5 sacka w zeszłym sezonie i 10 w tym roku. Wielu uważa go za najlepszego pass rushera w klasie, ale wygląda na to, że będzie to QB-heavy draft w górnej części rundy.

Oto kolejność dla pierwszych sześciu drużyn w 2023 NFL Draft:

1. Carolina Panthers (poprzez wymianę z Chicago Bears)
2. Houston Texans
3. Arizona Cardinals
4. Indianapolis Colts
5. Seattle Seahawks
6. Detroit Lions

Jak myślisz, który zawodnik zostanie wybrany z numerem 1? Szanse zawsze się zmieniają, więc bądźcie na bieżąco z FOX Sports, gdy scenariusze będą się rozwijać!

Najważniejsze historie z FOX Sports:

  • 2024 NCAA Championship odds: Kentucky, nie UConn, otwiera jako faworyt zakładów
  • 2023 NHL Stanley Cup odds: Eksperckie typy i przewidywania na zwycięstwo w playoffach
  • 2023 NFL Draft odds: Najlepsze wczesne zakłady, od Jalena Cartera do Quentina Johnstona
  • 2023 Men’s NCAA Championship Game: UConn-San Diego State betting results
  • 2023 Masters odds: Zaktualizowani faworyci i kursy na Tigera Woodsa
  • 2023 MLB kursy: Najlepsza suma zwycięstw, zakłady na dywizje, long-shot, kontrakty na tytuły, typy ekspertów
  • Mattress Mack znów stawia na Houston Astros, by wygrać MLB World Series
  • Kursy NFL na następną drużynę Lamara Jacksona, w tym Colts, Patriots, Falcons
  • 2023 MLB MVP odds, sleeper, long-shot bets, expert picks

Pobierz FOX Super 6 app aby mieć szansę wygrać tysiące dolarów na największych wydarzeniach sportowych każdego tygodnia! Po prostu typuj, a możesz wygrać nagrodę główną. Pobierz i graj już dziś!


National Football League

Więcej z National Football League Śledź swoich faworytów, aby otrzymywać informacje o meczach, wiadomości i więcej