2022 World Series: Reakcja mediów społecznościowych na no-hitter Astros vs. Phillies

Houston Astros zapisali się w historii dzięki drugiemu w historii World Series no-hitterowi, pokonując Philadelphia Phillies 5-0 w 4. meczu 2022 World Series dzięki czterem miotaczom, którym przewodził Cristian Javier.

Astros świętowali na boisku, gdy czterej miotacze, którzy zanotowali no-hitter – Javier, Bryan Abreu, Rafael Montero i Ryan Pressly – pozowali na boisku z łapaczem Christianem Vázquezem i piłką meczową.

Konto Astros na Twitterze upewniło się, że dadzą shout-out Jimowi „Mattress Mack” McIngvale, słynnemu bukmacherowi z Houston, który ma szansę wygrać 75 milionów dolarów, jeśli jego Astros zwyciężą w World Series.

„Mattress Mack” okazał miłość swojej ulubionej drużynie baseballowej.

I chociaż sam nie gra już w Houston, obrońca Arizona Cardinals J.J. Watt jasno dał do zrozumienia, komu kibicuje w środę.

Wyniki Houston spowodowały również, że popularna sieć sklepów z Pennsylvanii ucierpiała z powodu wyjątkowo nietrafionej promocji – takiej, która była powiązana z tym, kiedy Phillies zdobędą punkt.

Tweet Wawy, wysłany przed pierwszym uderzeniem ewentualnego no-hittera, szybko poszedł w dół w ciągu następnych kilku godzin:

W międzyczasie inni podziwiali, jak nieprzewidywalna była ta seria.

Współgospodarz Undisputed Skip Bayless również dał Javierowi wiele uznania po tym, jak no-hitter został zakończony.

Javier ponownie stał się wirusem w mediach społecznościowych po meczu, kiedy powiedział reporterowi FOX Sports MLB Kenowi Rosenthalowi, że jego rodzice przewidzieli jego historyczny występ.

Cristian Javier z Astros omawia bycie częścią drugiego no-hittera w historii World Series

Astros' Cristian Javier discusses being part of second no-hitter in World Series history

Ken Rosenthal rozmawia z miotaczem Houston Astros Cristianem Javierem o rzuceniu sześciu no-hit innings w Game 4 wygranej z Philadelphia Phillies.

Astros i Phillies mają teraz remis po dwa mecze. Mecz nr 5 odbędzie się w czwartek w Filadelfii. Pierwsze uderzenie o 20:03 ET tylko na FOX i FOX Sports App.


Major League Baseball

Dowiedz się więcej z Major League Baseball Śledź swoich ulubieńców, aby otrzymywać informacje o meczach, wiadomościach i nie tylko