16 graczy na roster bubble do obserwowania podczas openera preseason Packers

Green Bay Packers otwierają harmonogram przedsezonowy w piątek wieczorem w San Francisco przeciwko 49ers. Rozgrywający Aaron Rodgers nie zagra, pozostawiając Jordana Love’a na starcie, ale Rodgers nie będzie jedynym starterem, który nie zagra. Spodziewajcie się, że Matt LaFleur będzie mocno opierał się na rezerwowych. Potrzebuje on zawodników na określonych pozycjach, którzy zaczną oddzielać się od reszty i zdobywać miejsca w rosterze. Nie ma lepszego momentu na zrobienie wrażenia niż ten, gdy zapalą się światła w środowisku gry.

Oto 16 graczy z roster bubble, których warto obserwować w piątkowy wieczór:

RB Tyler Goodson: Jest szansa na zdobycie miejsca na pozycji running back, gdzie Kylin Hill pozostaje na liście PUP, a Patrick Taylor opuścił czas z kontuzją pachwiny. Goodson musi błyszczeć podczas meczów, zaczynając od piątku.

WR Juwann Winfree: Numery są ciasne w odbiorniku. Winfree jest doświadczony i stabilny, ma zaufanie Rodgersa w ofensywie nr 1. Wciąż będzie musiał być produktywny łapiąc piłkę od Love’a w tym preseasonie, aby dostać się do drużyny.

WR Samori Toure: Debiutant z siódmego miejsca cieszył się wielką nocą podczas Family Night, więc momentum jest z pewnością po jego stronie. Jeśli Packers zatrzymają siedmiu receiverów, walka może sprowadzić się do Winfree vs. Toure.

TE Sal Cannella: Była gwiazda USFL nie narobiła jak dotąd zbyt wiele hałasu na obozie, a Packers mają przynajmniej czterech zdrowych tight endów, których lubią w preseason. Teraz jest czas, aby wykonać ruch za Cannellę.

OL Cole Van Lanen: Podczas gdy Packers czekają na powrót Davida Bakhtiariego i Elgtona Jenkinsa, Van Lanen ma realną szansę na zdobycie pracy jako dziewiąty ofensywny lineman. Spodziewajcie się, że w trakcie preseasonu będzie dostawał migawki na lewym i prawym tacklu.

DL Jonathan Ford: Packers mają pięciu obrońców w linii defensywnej, ale Ford błysnął podczas obozu. Jego rozmiar i siła mogą być naprawdę widoczne w obronie biegowej podczas preseason. Czy może zmusić Packers do zatrzymania szóstki?

OLBs Jonathan Garvin/Tipa Galeai/La’Darius Hamilton: Garvin i Hamilton zaczynają się tutaj pojawiać od niedawna. Packers prawdopodobnie potrzebują trzech rezerwowych na edge rushera, więc wszyscy trzej są warci obserwacji w tym preseasonie. Dwóch musi udowodnić, że mogą być zdolnymi, cotygodniowymi rezerwowymi na kluczowej pozycji.

LB Isaiah McDuffie: Jego miejsce w drużynie wygląda na coraz pewniejsze jako linebackera nr 4. Nie zdziwcie się, jeśli będzie jedną z gwiazd preseasonu; będzie grał dużo i robił dużo tackli, zarówno w obronie jak i w drużynach specjalnych.

CB Rico Gafford: Jest w samym mixie jako rezerwowy cornerback, ale były receiver musi zaimponować podczas meczów, aby znaleźć się w 53-man roster. Dostanie dużo powtórzeń na rogu i w drużynach specjalnych, w tym jako returner.

S Shawn Davis/Vernon Scott: Davis wszedł do obozu jako lekki faworyt do bycia nr 3 safety, ale Scott przeszedł go przez pierwsze dwa tygodnie. Ta dwójka może walczyć o jedno miejsce w rosterze.

S Tariq Carpenter: Były pewne problemy z dostosowaniem się do krycia w NFL. Siódmoklasista musi pokazać więcej na safety i w special teams, inaczej prawdopodobnie trafi do practice squad.

LS Jack Coco/Steven Wirtel: Obaj rozczarowali podczas obozu. Jeśli żaden z nich się nie zmieni, zwłaszcza w warunkach meczowych, Packers będą musieli poszukać long snappera na tydzień 1.

Historia pierwotnie pojawiła się na Packers Wire